کارمزد

با انجام معامله با فارس چنج، شما تایید می‌کنید که شرایط و قوانین را به‌طور کامل مطالعه و با ارائه خدمات تحت این شرایط و قوانین، موافقت کرده‌اید. فارس چنج همواره تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و پلتفرمی برای تبادل دارایی دیجیتال تتر با ریال است و هیچ‌گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در فارس چنج انجام نمی‌شود.


فارس چنج این اطمینان را به کاربران می‌دهد تا از اطلاعات شخصی کاربران به طور کامل محافظت و محیط امنی را برای مبادلات آنلاین فراهم کند. مسئولیت حفظ امنیت ایمیل، سیم‌کارت، کاملا بر عهده کاربر است. فارس چنج در قبال به سرقت رفتن دارایی شما توسط شخص ثالث از بابت کوتاهی در حفظ و نگهداری ایمیل و سیم‌کارت، سلب مسئولیت می‌کند.


کاربر موظف است تا در مورد عدم دسترسی و استفاده دیگران از حساب کاربری، حساب‌های بانکی و کیف پول تتر خود دقت لازم را داشته باشد. (انجام شدن این عمل، مصداق بارز اجاره دادن حساب بوده و تمام مسئولیت های حقوقی و کیفری بر عهده کاربر است.) تمام فعالیت‌ها از طریق حساب کاربری توسط کاربر در فارس چنج صورت می‌گیرند.


به همین دلیل کاربر موظف است در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرعادی و یا مشکوک توسط حساب کاربری خود، مراتب را فورا به واحد پشتیبانی وب‌سایت فارس چنج اطلاع دهد. اگر وجوه و یا رمز ارزی به‌صورت اشتباه از طرف فارس چنج به حساب کاربر منظور شود، فارس چنج این اجازه را دارد که به‌طور مستقل و بدون انجام فرآیندهای اداری و قضایی و یا دریافت اجازه کتبی از کاربر (صاحب حساب)، برای رفع اشتباه و برداشت از حساب وی، اقدام کند.


تشخیص فارس چنج نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب، معتبر خواهد بود و کاربر حق اعتراض و ادعایی در مورد نحوه عملکرد تترلند را از خود ساقط می‌کند. پس از ثبت و نهایی‌شدن تراکنش (خریدوفروش)، امکان لغو تراکنش وجود ندارد.

در معاملات کمتر از 250 تتر فارغ از سطح کاربری به صورت ثابت 1 تتر کارمزد اخذ می‌شود.

سطح کاربریحجم معاملات ۳۰ روز گذشتهکارمزد معاملات
کاربر برنزیکمتر از ۲۰,۰۰۰ تتر0.39%
کاربر نقره‌ایبین ۲۰,۰۰۰ تتر الی ۱۰۰,۰۰۰ تتر0.35%
کاربر طلاییبین ۱۰۰,۰۰۰ تتر الی ۵۰۰,۰۰۰ تتر0.3%